Hakkımızda

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır.

Misyon & Vizyonumuz

Misyonumuz

Tüm mesleklerde çalışanların bedensel, ruhsal, sosyal iyilik durumlarını sürdürmek, çalışanların çalışma koşullarından kaynaklanan risklerden korunmasını sağlamak, sağlıklarının bozulmasını önlemek için sürekli kendimizi yeniiyoruz

Vizyonumuz

Kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri etkin çözümler sunarak vermek ve dünyadaki standartlar ile İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmeliklerini takip ederek sıfır iş kazası politikamızı korumak.

İş sağlığı ve güvenliğinin tanımı
İş sağlığı ve güvenliğinin amacı

Çalışma Performansımız

Çalışanlara en yüksek seviyede sağlıklı ortam sağlamak ve çalışma şartlarının olumsuz etkilerinden onları korumak firma olarak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

  • İSG Hizmetleri90
  • Sağlık Taramaları80
  • Raporlar90
0 +
Partner Firmalar
0 +
Profesyoneller
0 +
Projeli İşler
0 +
Çalışan

Hizmetlerimiz

Çalışanları her türlü riske karşı korumak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak, işletmenin çalışma koşullarının güvenliğini sağlayarak tehlikeli durumları ortadan kaldırmak için durmadan çalışıyoruz.

Selam
Nasıl Yardımcı Olabiliriz